Uluslararası Sivil İnisiyatif Gazetesi Adana’da

Uluslararası Sivil İnisiyatif Gazetesi Adana’da

AYAMDER Başkanı Mustafa Fidan VursavaşUluslararası Sivil İnisiyatif Gazetesi Adana temsilcisi Mehmet Kul Adana’da Sivil Toplum Kuruluş ziyaretlerine başladı.
ADANA ( Sivil İnisiyatif )- Ayamder (Adana Yapı Müteahhitleri Derneği) Başkanı Mustafa Fidan Vursavaş, ATO (Adana Ticaret Odası) Başkanı Atila Menevşe, Adana şubesi Misiad (Müstakil Sanayici ve iş adamları derneği) Başkanı Suat Yahşi Akamder (Adana Kamu Müteahhitleri Derneği) Başkanı Mustafa Karslıoğlu ve yönetimini yerinde ziyaret eden Kul, Başkan ve yönetim kuruluna Türkiye’de ve Dünyada İlk olma özelliğine sahip Uluslararası Sivil İnisiyatif Gazetesini tanıttı. BM tanıdığı 196 devletin devlet başkanlarına, başbakanlarına ve ülkemizdeki büyük elçiliklere hitap eden ve ( İngilizce Türkçe) (Rusça Türkçe) Aylık Yayın yapan Uluslararası Sivil İnisiyatif Gazetesi artık 81 ilde temsilcileri vasıtası ile yaygın hale getirilerek temsil edilecek…

Akamder Başkanı Mustafa Karslıoğlu,Uluslararası Sivil İnisiyatif Gazetesinin Adana da olmasından sevinç duyduklarını, Gazetenin STK’lar tarafından büyük ilgi göreceğini ve Ülkemizde bu konuda büyük bir açığın kapanacağını söyledi.
Ayamder (Adana Yapı Müteahhitleri Derneği) Başkanı Mustafa Fidan Vursavaş, Uluslararası Sivil İnisiyatif Gazetesi Adana olması Adana ya bir artı getirecektir ve ülkemize yansıyacaktır. Çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutluyorum dedi.

ATO (Adana Ticaret Odası) Başkanı Atila Menevşe,Uluslararası Sivil İnisiyatif Gazetesinin Adana da olması ve temsilciliğini üyemizin yapması bizim için bir sevinçtir.İş hayatınızdaki başarılarınızın Gazetecilikte de olacağına inanıyorum dedi.

Adana şubesi Misiad (Müstakil Sanayici ve iş adamları derneği) Başkanı Suat Yahşi,Gazetenin yayın politikasının güzel olduğunu Ülkemizde Gazeteniz ’de bahsedilen bir şekilde birlik içerisin de güç birliği yapısının artık kaçınılmaz olduğu ifadelerin de bulundular. Uluslararası Sivil İnisiyatif Gazetesinin Adana’da da artık var olmasından mutluyuz dediler.