Turgut Altınok; Kalıcı Olan Makam Mevkii Değil Güzel Hizmetler Ve Bıraktığımız Eserlerdir.

Turgut Altınok; Kalıcı Olan Makam Mevkii Değil Güzel Hizmetler Ve Bıraktığımız Eserlerdir.

Ankara( Sivil İnisiyatif) Zeliha SORKUNLU/ Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, ilçeye yeni park ve bahçe kazandırıyor aynı zamanda ilave olarak Keçiören’e irili ufaklı yeni eserler katmaya ve örnek belediye başkanı olmaya devam ediyor.

Başkan Altınok, geçtiğimiz günlerde Keçiören ayvalı kardeşler mahallesinde nizam Atlıhan adına hayrat olarak yaptırılan şadırvanı vatandaşlarla birlikte kuranı kerim eşliğinde tekbirler getirilerek devamında kurban kesilerek açılışı gerçekleşti.

COVID-19 Nedeni İle Açılışa Sınırlı Sayıda Davetli Çağırıldı.

Nizam Atlıhan Adına Hayrat Olarak Yapılan Şadırvanın Açılış Törenine, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Kırgızistan Türkiye Fahri Başkonsolosu Dr.Mustafa Kurt, Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyesi Cihan Öcal Atlıhan,  Siyasi Parti Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluş Başkanları, Muhtarlar ve Vatandaşlar Katıldı.

Kısa bir konuşma yapan başkan Altınok; her gün ilçemizde vatandaşlarla iç içe gece gündüz demeden sokak sokak Keçiören’imizi geziyoruz, halkımızın görüş ve düşüncelerini alarak ilçemize daha iyi hizmet verme gayreti içindeyiz. Bu makamlar geçici olduğu gibi şikayet edilecek makamlarda değil. Bu makamlar hizmet etme yerlerdir. Ne mutlu nizam Atlıhan amcamıza bu gün bu hayratı hep birlikte dualarla açılışını yapıyoruz. Kalıcı olan makam mevki değil, güzel hizmetler ve bıraktığımız eserlerdir. Dedi.

Daha sonra Başkan Altınok, melalle muhtarı ve vatandaşların yoğun ilgisi arasında vatandaşlarla hoş sohbet ederek vatandaşların talebi üzerine hatıra fotoğrafları çekilerek tören sona erdi.