“Sosyal Medya Terörüne” karşı Devlet ve Milletimizin yanındayız

“Sosyal Medya Terörüne” karşı Devlet ve Milletimizin yanındayız

Uluslararası Barış ve Kardeşlik Platformu son günlerde yaşanan sosyal medya terörüne karşı kayıtsız kalmayarak, farkındalık yaratmak adına tüm sosyal medya hesaplarını askıya aldığını açıkladı.

KAMUOYUNA DUYURULUR

Bilindiği Gibi Başkent Platformu Olarak Bizler, Yıllar Önce Tarihi Mirasımızdan Aldığımız Işık Ve İlham Doğrultusunda Misyonumuzun Özeti Olan “İnsanı Yaşat ki, Devlet Yaşasın” Anlayışına Hizmet Etme Maksadıyla Yola Çıkmış Uluslararası Sivil Bir İnisiyatifiz.

Bizim Anlayışımıza Göre Devlet İle Millet Arasında Asla ve Asla Mesafe Olamaz. Büyük Devlet, Milletiyle Var Olan Devlettir; Büyük Devlet, Milletiyle El Ele Olan Devlettir; Büyük Devlet, Milletinin Hukukunu Koruyan, Adaleti Sağlayan, Hürriyeti Hâkim Kılan Devlettir. 

Bu Bağlamda Devletin Sahibi Millettir Anlayışımızla, Gördüğümüz Lüzum Üzerine Başkent Platformu’na Ait Twitter, İnstagram, Facebook Gibi Çeşitli Sosyal Medya Araçlarını Belli Bir Süreliğine Bu Gün İtibarıyla Askıya Aldığımızı Bildirmekten Şeref Duyarız.

Ancak; Başkent Platformu Himayesinde Rusça-Türkçe Aylık Yayın Yapan Uluslararası Sivil İnisiyatif  Gazetesi Yayın Hayatına Aralıksız Devam Edecektir.. Kamuoyuna Saygı İle Arz Olunur.

Dr.Mustafa KURT
Başkent Platformu
Genel Başkanı