Dünya markası Taffex Avrupa’dan sonra şimdi Türkiye’de

Dünya markası Taffex Avrupa’dan sonra şimdi Türkiye’de

– Bir Türk Kadını Olarak Avrupa da Tek Kimya Fabrikasına Sahipsiniz, Böylesine Güçlü Bir Markayı Oluştururken Bu Günlere Nasıl Geldiniz..!

Taffex 1994 yılında 400’e yakın işçiyle başlamış olan bir temizlik şirketidir.1994 yılından beri aile şirketi olan taffex; Fatoş Akça fikriyle hijyen fabrikasını kurmuştur. Hijyen fabrikasını kurmamızdaki sebep; tüketicinin yoğun talep ve ilgisi üzerine farklı alanlarda kendimizi ispat ederek temizlik malzemelerin de öncü olmak idi. Avrupa da ve Avrupa ülkelerin de her üç insandan biri temizliğe çok önem veriyor. Bizde bir Türk olarak kimya fabrikasını kurarak temizlik malzemeleri ürettik. Üretmiş olduğumuz ürünlerin her biri farklı içerikli ve her biri Sağlık Bakanlığı onaylıdır.
Almanya da Türkler genel de restorant, kuaför, market gibi iş alanları ile ilgilenirken biz kimya fabrikamızı kurduk. Bu bir Türk olarak aynı zamanda bir bayan olarak benim için gurur verici bir duygu oldu.
Akça kimya olarak önce bir fabrika devraldık. Daha sonra alman ham madde fabrikası aldık, hemen ardından ham maddeci aramaya koyulduk. Telefonla iletişime geçtiğim ham madde yetkilileri almanca konuştuğum için beni alman sanıp ilgileniyorlardı. Ham madde listelerini mail atmak istediklerinde mail adresimdeki ismimi duyduklarında şaşırıp; bir Türkün ham madde aldığını duymak bizi şaşırttı diyorlardı ve tepki olarak bizimle iletişimlerini kopardılar. Ham madde alırken bizden reset görmeyince bize ham madde vermediler. Neden bu kadar şaşırıyorsunuz dediğim de, biz ilk defa bir Türk’ü bu sektör de görüyoruz ve bu durum bizi şaşırttı dediler. Hiç bir Türk’ün kimya fabrikası yönettiğini görmedik dediler.
Bu zorlukları yaşamış olsak da üretmiş olduğumuz ürünle tüketiciye layık olmaktan mutluyuz.
Ve diyoruz ki bu sektörde idealı ve kalite de öncü bir firmayız….

-TAFFEX NEDİR? NASIL PİYASALARDAKİ YERİNİ ALMIŞTIR_?

Taffex bir dünya markası olarak 5 yıl önce Almanya merkezli kurulan, temizlik malzemesi üreten bir markadır. Kuruluşundan bugüne marka haline dönüştüğü için Avrupa’nın tamamın da distribütörlerimiz vasıtasıyla tüketicilerimize sunulmaktadır.

Taffex temizlik sektöründe geniş yelpazesi ile iç ve dış pazarlara hizmet vermektedir.Taffex kurulduğu ilk günden bugüne hizmet ve ürün kalitesini daima ilk sırada tutmuş ve tüketiciye doğru ürünü zamanında ve en uygun fiyatla sunmak ilkesinden asla taviz vermemiştir.
Tamamen müşteri odaklı bir hizmet anlayışını kendine ilke edinmiş olan Taffex, bu doğrultuda temizlik sektöründe ilkelerinden taviz vermeden 5 yıldır hizmet sunmaktadır. Geniş bir showroom da sergilediği ürünlerin çeşit zenginliği ile tüketiciye seçimlerinde kolaylık sağlarken, bu çeşitlerini sık sık gözden geçirerek farklı ürünleri sektöre kazandırma gayretini bundan önce olduğu gibi gelecekte de sürdürmeye devam edecektir.

– TAFFEX’İN HEDEF KİTLESİ AMACI NEDİR ?

Taffex olarak amacımız; müşterilerimizin ihtiyaçlarını dikkate alarak, bu ihtiyaçlarına yönelik rasyonel çözümler sunmak, hijyen sistemlerini oluşturarak hijyen uygulamalarında verimliliği arttırmaya katkıda bulunmaktır.
hedef kitlemiz; hastaneler, oteller,restorantlar,kamu kurum ve kuruluşlar ve beraberin de marketler maharetiyle evlere kadar ürünlerimizin gireceğine ve insanlarımızın ,tüketicilerimizin mutlu olacağını düşünüyoruz..
Hedefimiz; dünya markası olarak başta ülkem olan Türkiye ve beraberin de Türk Cumhuriyetleri ve ortadoğu coğrafyasın da ürünlerimizin hedef kitleye ulaşmasını sağlamaktır. Bizim için öncelikli olan insan ve insan sağlığıdır. Hijyeni çok önemsiyoruz. Taffex de temizlik markası olarak kalite açısından dünya standartların da iyi bir yerde olduğu için insanlarımızın bu markayı kullanarak daha kaliteli ve ekonomik faydalana bilecekleri bir ürün olduğu düşünmekteyiz.

Taffex olarak; Türkiye’de de hedeflerine müşteri memnuniyetinden taviz vermeden ulaşmak için çalışmalarına hızla devam edecektir.

İlginizi çekebilir