Ceylan “Yenimahalle daha yaşanabilir bir ilçe olacak”

Ceylan “Yenimahalle daha yaşanabilir bir ilçe olacak”

Ak parti yenimahalle belediye başkan adayı adem ceylan, başkent platformu genel başkanı, kırgızistan fahri başkonsolosu dr. Mustafa kurt’u makamında ziyaret etti…

Ankara (Sivil İnisiyatif) – AK Parti Ankara Yenimahalle Belediye Başkan Adayı Adem Ceylan, Başkent Platformu Genel Başkanı, Kırgızistan Fahri Konsolosu Dr. Mustafa Kurt’u Makamında ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Ceylan “Yenimahallelilerin söz sahibi olacağı bir yönetim gelecek”
AK Parti Yenimahalle Belediye Başkan Adayı Adem Ceylan sivil toplum örgütlerinin yaptığı hayırlı işlerin önemine dikkat çekerek “sizler ülkemizin gelişim ve dönüşümüne katkıda bulunuyorsunuz. Hepsinden önemlisi ülkemizin ve dünyanın ihtiyacı olan barış ve kardeşliğe hizmet ediyorsunuz. Bizler de siyasette sizlerin bu güzel düşüncelerine katkı sağlamak ve bir an önce hayata geçirmek için hizmete talibiz” dedi.
Ülke olarak zor bir dönemden geçildiğine işaret eden Ceylan “ önümüzdeki yerel seçimler bu yüzden çok önemli. Sadece Yenimahalleli vatandaşlarımızın değil tüm Türkiye’nin bu bilinçle sandığa gideceğinden hiçbir şüphem yok” diye konuştu.
Ceylan, sözlerini şöyle sürdürdü:
“30 Mart akşamı, Yenimahalle Belediyesinde bir görev değişikliği olacak. Esnafı, Kadını, Genci, Yaşlısı, Engellisi ve toplumun tüm kesimleri ile birlikte Yenimahalleli vatandaşlarımızın söz sahibi olacağı bir yönetim gelecek. Yenimahalle, AK Belediyecilik anlayışı ve hak ettiği hizmet ile tanışacak.
Her mahallede kreşi olacak… Kadınlarımız, gençlerimiz için spor kompleksleri ve kültür merkezleri yapılacak… Yaşlı takip sistemi ve evde bakım hizmeti ile yaşlılarını ihmal etmeyen vizyon projeler Yenimahalle’yi marka ilçe yapacak… Yeşil alanlar, otoparklar, eksiksiz sosyal donatılar ile değişim Yenimahalle için 30 Mart’ta başlayacak…”
Kurt “Farklılıklarımız zenginliğimizdir”
Başkent Platformu Genel Başkanı, Kırgızistan Fahri Konsolosu Dr. Mustafa Kurt’da ziyaret dolayısıyla yaptığı değerlendirmede gelişmiş toplumların sivil toplum kuruluşlarını ne kadar çok önemsediğine dikkat çekerek platformun kurulmasında önceliğin insanı yaşat ki devlet yaşasın, yurtta barış dünyada barış felsefesi olduğunu söyledi.
İnsanlar arasında dinsel, dilsel, ırksal, mezhepsel ve siyasal görüş ayrımı yapmaksızın, dünya insanlarının tümünü kucaklan bir bakış açısına sahip olduklarını ifade eden Kurt “tüm insanlığın huzurlu, mutlu, barış ve refah içerisinde yaşayacağı bir dünya oluşturulması için, çok yönlü çalışmalar yürüten sivil bir inisiyatifiz… Medeniyetlerin ve dinlerin buluşma noktası olan Anadolu topraklarındaki insanımızın, farklılıklarına rağmen zenginliğimiz olduğu bilincindeyiz.
Biz inanıyoruz ki; mutlu bireylerden mutlu aileler, mutlu ailelerden mutlu toplumlar, mutlu toplumlardan mutlu devletler, mutlu devletlerden mutlu bir dünya oluşur. Bu düşüncelerimizin gerçekleşmesi için, Ülkemizde ve Dünyada Sivil Toplum Kuruluşlarına, Siyaset Adamlarına ve Kanaat Önderlerine çok iş düşmektedir” diye konuştu.

İlginizi çekebilir